Kyokushi IBK w Zambrowie

W dniu 03.12.2011 r. Klub Gimnazjon APIN Wyszków 1991 uczestniczył w Mistrzostwach Polski Kyokushi IBK w Zambrowie.
     Wyszków godnie reprezentowali pod okiem trenera Pawła Delugi zawodnicy : Daniel Bralewski, Piotr Szymański, Adam Augustynik i Damian Malinowski w kategorii do 100 kg formule K 1 oraz Krzysztof Iciński, Hubert Swierczyński, Krystian Stępień, Hubert Gościniec w kategorii do 80 kg w formule K 1 wszyscy seniorzy.
     Walki turniejowe przebiegały bardzo pomyślnie dla naszego klubu gdyż bratobójcze pojedynki zaczęły się dopiero w strefie medalowej, gdzie w kategorii do 100 kg rewelacyjnie spisał się Daniel Bralewski zdobywając Mistrzostwo Polski, a trzeba zaznaczyć  ze wraca do formy po dłuższej przerwie spowodowanej kontuzją. Drugie miejsce zajął Adam Augustynik, a trzecie "ex aequo" Damian Malinowski i Piotr Szymański.
     Kolejną kategorie, którą zdominowaliśmy była kategoria do 80 kg,  gdzie Mistrzostwo Polski zdobył Krzysztof Iciński  drugie miejsce zajął Hubert Świerczyński, a dwa trzecie w tej kategorii przypadło Krystianowi Stępień i Hubertowi Gościniec.
     Muszę przyznać ze chłopcy stoczyli równe i mocne walki, a progres był u większości ogromny co bardzo dobrze rokuje na przyszły sezon.
Podziękowania dla sponsora  Andrzeja Pieńkosza, który bardzo wspiera nasz klub i nasze starty w zawodach.