Gala sztuk walki - Ostrołęka

27 maja na Hali im. A. Gołasia w Ostrołęce odbyła się III edycja Gali Sztuk Walki. Zawodnicy zmierzyli się formułach MMA, K1, karate oraz kick boxingu. Wyszkowski klub Gimnazjon Apin Wyszków reprezentował Damian Malinowski dla którego była to pierwsza zawodowa walka w karierze.

Damian  w drugiej walce na gali zmierzył się z zawodnikiem z Pułtuska Pawłem Gerkiem w formule kick boxing low-kick do -84kg. Nasz zawodnik przegrał stosunkiem 2-1. W dwóch pierwszych starciach zbyt długie oczekiwanie na atak pozwoliło przeciwnikowi z pułtuska osiągnąć przewagę punktową. W trzeciej rundzie sytuacja się odwróciła i
Damian przeszedł do zdecydowanego ataku. Dzięki atakom bokserskim zawodnik Gimnazjonu był bliski znokautowania przeciwnika niestety zabrakło czasu.

- Nie jestem zadowolony ze swojej postawy w dwóch pierwszych rundach dopiero w trzeciej rundzie realizowałem to co założyliśmy z trenerem Pawłem Delugą. Niestety zabrakło doświadczenia.-komentuje Damian


Gala w Ostrołęce stała na bardzo wysokim poziomie pod względem oprawy wizualnej jak i sportowej. Dobrze dobrana muzyka jak i efekty świetlne sprawiły iż zmagania zawodników oglądało się z przyjemnością i ekscytacją.
 

Cała klub Gimnazjon Apin z Wyszkowa serdecznie dziękuje sponsorowi

Andrzejowi Pieńkoszowi i firmie P.H.U. Apin.
1 1 1
3 2 3
2 3 2
4 4 4
5 5 5
Copyright © 2009
P.H.U. APIN ANDRZEJ PIEŃKOSZ
strony internetowe Warszawa