O firmie
Kontakt
APIN sp. z o.o. sp. k.

ul. Towarowa 1
07-202 Wyszków

tel.: (0-29) 742-50-66
fax.: (0-29) 742-50-66

email: biuro@apin.waw.pl

 

 

O firmie APIN

Historia firmy P.H.U APIN Andrzej Pieńkosz datuje się na 16 czerwca 1994 roku kiedy to na rynku pojawia się należąca do w/w właściciela firma pn. „Usługi Ogólnobudowlane”. Pierwsze roboty koncentrowały się na wykonywaniu prac  ogólnobudowlanych i instalacyjnych. Wraz ze wzrostem zaufania i zainteresowania działalnością firmy, a co za tym idzie zwiększającymi się  zamówieniami na wykonawstwo połączone z kompletacją dostaw, zostało w 2000 roku powołane Przedsiębiorstwo Usługowo Handlowe „ELCOR” sp. z o.o., którego zadaniem było skupienie dotychczasowej i dalsze rozszerzenie działalności o handel materiałami instalacyjnymi oraz prefabrykację rozdzielni elektrycznych.

    W dniu 27.07.2007 roku odbyło się Walne Zgromadzenie Wspólników Przedsiębiorstwa P.U.H. ELCOR Sp. z o.o., które postanowiło wydzielić z czterech jednostek organizacyjnych działających pod jedną nazwą,  odrębne przedsiębiorstwa o niezależnych standingach prawnych i majątkowych. Firma P.U.H. ELCOR Sp. z o.o. od tej pory działa jako niezależna Hurtownia Elektroinstalacyjna która między innymi zaopatruje pozostałe jednostki w materiały elektroinstalacyjne. Wyżej wymienione skupienie przedmiotu działalności spółki podyktowane zostało postępującą segmentacją i specjalizacją rynku pracy oraz zwiększającymi się  wymaganiami klientów w zakresie obsługi dostaw materiałów.
    
     Firma P.H.U. APIN Andrzej Pieńkosz istniejąca od 1994 roku kontynuuje na mocy w/w ustaleń część zakresu prac związanych z:
  • kompleksowym montażem instalacji elektrycznych
  • kompleksowym montażem instalacji teletechnicznych ( RTV, TEL, SAP, SSWIN, CCTV, sieci strukturalne, kontrola dostępu)
  • prefabrykacją rozdzielni elektrycznych
  • projektowaniem  instalacji elektrycznych i teletechnicznych
  • budownictwem ogólnym (wykonywanie stanów surowych budynków )
     
Copyright © 2009
P.H.U. APIN ANDRZEJ PIEŃKOSZ
strony internetowe Warszawa